O firmie

AUDIO LIBER Wydawnictwo książki dźwiękowej/audiobooków dla dzieci i młodzieży specjalizuje się w wydawaniu literatury polskiej i światowej – zarówno prozy, jak i poezji. W naszej ofercie mamy audiobooki dla najmłodszych, lektury szkolne jak i książki dla młodzieży.

Już od 19 lat mamy przyjemność działać na rynku książek do słuchania, jako wydawnictwo. Oferta liczy ponad 50 tytułów audiobooków. Naszymi głównymi słuchaczami są najmłodsi i to właśnie dla nich w pełni poświęcamy nasze nagrania. Lata doświadczeń nauczyły nas, że najlepszym lektorem zawsze jest rodzic, który dzieli z dzieckiem przeżywane emocje. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze może poświęcić swoim pociechom tyle czasu, ile by chciał. I w tym właśnie momencie przychodzimy z pomocą! Dźwiękowe wydania poezji i prozy znajdą zapewne zwolenników wśród osób niewidomych lub słabo widzących…

Dodatkową zaletą książki w wersji dźwiękowej jest możliwość słuchania jej w miejscach, w których czytanie tradycyjnej książki byłoby niemożliwe. Nasi lektorzy zadbali o znakomitą interpretację baśniowej klasyki, która nie pozwala oderwać się od słuchania. Mamy w swojej ofercie wiele utworów należących do kanonu klasyki w interpretacjach znanych i cenionych aktorów, m.in. Piotra Fronczewskiego, Krzysztofa Kolbergera, Ireny Kwiatkowskiej, Ewy Błaszczyk, Wojciecha Malajkata, Wiktora Zborowskiego i Krzysztofa Tyńca.

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy nową serię z udziałem Jadwigi Mackiewicz - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki.
Mamy już 9 tytułów z tej serii.

Jadwiga Mackiewicz – małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia – od 1960 roku prowadziła w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci.
Uczy słuchania  muzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia” Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę…
Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu – nagrody przyznawanej przez dzieci.       

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl